Etat Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klientów Międzynarodowych

Firma: Schenker Sp. z o.o. miejsce pracy: Świdnik

Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klientów Międzynarodowych
Miejsce pracy: Świdnik

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując swoją przyszłość już dziś.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:
  • współpracę mailową i telefoniczną z Klientami i Partnerami DB Schenker, podczas której możesz rozwijać znajomość języków obcych,
  • organizację transportów dla Klientów i Partnerów zagranicznych DB Schenker,
  • przygotowywanie wycen,
  • współpracę z innymi jednostkami firmy - znajdującymi się w kraju i zagranicą, dzięki której dobrze poznasz naszą organizację.
Twój profil:
  • dobro Klienta stawiasz na pierwszym miejscu,
  • budujesz pozytywne relacje z ludźmi i lubisz pracę zespołową,
  • bierzesz odpowiedzialność za powierzone obowiązki i chętnie udoskonalasz jakość swojej pracy,
  • samodzielnie szukasz rozwiązań ale jesteś również otwarty/-a na sugestie i pomysły innych ludzi,
  • angażujesz się w to, co robią inni i jesteś zawsze gotowy do pomocy,
  • sprawnie posługujesz się pakietem Microsoft Office,
  • swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim w mowie i piśmie.

Jeśli takie cechy charakteryzują również Ciebie, dołącz do naszego zespołu - będziesz jego ważną częścią!

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 07.00 – 19.00 (4 zmiany wg. wcześniej ustalonego grafiku).

Oferta dla Ciebie:

Kultura i rozwój:

  • kompleksowy program wdrożeniowy wprowadzający w zakres obowiązków,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • różnorodne wyzwania w trakcie pracy,
  • przyjazna atmosfera,
  • możliwość udziału w projektach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania,
  • udział w ciekawych projektach z zakresu obsługi Klientów i procesów,
  • możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, studia podyplomowe, nauka języka angielskiego,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker Polska, jak i w strukturach naszej firmy za granicą.

Benefity:

  • świadczenia socjalne w ramach ZFŚS (m.in. premia świąteczna, dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci np. kolonie, obozy, zimowiska, dofinansowanie wczasów, sanatoriów, pomoc rzeczowa i pieniężna przyznawana w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub w przypadku zdarzeń losowych, nieoprocentowane pożyczki na remont lub wykończenie mieszkania),
  • premia miesięczna,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, zajęć sportowo – rekreacyjnych oraz ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE,
  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy

oraz

  • możliwość pracy w systemie telepracy hybrydowej,
  • konkursy pracownicze,
  • work-life balance,
  • imprezy i spotkania integracyjne,
  • dwa dni wolne od pracy w okresie świątecznym.

Zainteresowana? Zainteresowany?

Aplikuj - Twoja decyzja dziś może być początkiem wspaniałej kariery w DB Schenker jutro.