kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy

Firma: Grupa Kapitałowa "Specjał" miejsce pracy: Lublin

GRUPA KAPITAŁOWA "SPECJAŁ" Oddział Kokotów LIDER DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:

  • bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych, windykacji należności,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • współpraca z działem zakupów oraz logistyki.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku PH,
  • bardzo dobra znajomość branży artykułów spożywczych,
  • znajomość lokalnego rynku, kanał tradycyjny,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy,
  • dobra znajomość topografii regionu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej,
  • możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,
  • przeszkolenie z obsługi narzędzi mobilnych,
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

 Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).Administratorem Pani/Pan danych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Specjał Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie ( kod: 00-175) ul. Aleja Jana Pawła II 80 lok 5. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.