Etat Młodszy Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód NNW

Firma: Generali miejsce pracy: Lublin

Młodszy Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód NNW
Miejsce pracy: Lublin
Twoje zadania:
  • Dbanie o poprawny proces likwidacji roszczeń NNW i Travel
  • Ustalanie odpowiedzialności firmy i wysokości świadczeń
  • Prowadzenie działań zmierzających do wyeliminowania nienależnych wypłat świadczeń
  • Wnioskowanie o kierowanie spraw do opinii prawnych oraz opinii podmiotów zewnętrznych
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie likwidacji szkód
  • Przygotowywanie decyzji o wypłacie odszkodowania/odmowie wypłaty świadczeń i powiadamianie poszkodowanych o podjętych decyzjach
  • Udzielanie informacji Klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych roszczeń
Nasze oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód z ubezpieczeń NNW i Travel lub świadczeń życiowych
  • Doświadczenie zawodowe w pracy z klientem w branży ubezpieczeniowej
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Dobra znajomość MS Word, MS Excel
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Dokładność i wnikliwość
  • Komunikatywność, umiejętności pracy w zespole oraz orientacja na klienta
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach