kandydatów

Etat Szef Komisji Kontroli Jakości

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Bełżyce

Ogłoszenie numer: 6775029, z dnia 2022-03-31

Klient portalu Praca.pl

Dynamicznie rozwijający się zakład przetwórstwa spożywczego istniejący na rynku już od 2002 roku. Chłodnia wyposażona jest w tunel fluidyzacyjny, komorę mrożenia statycznego oraz 8 komór magazynowych. Rocznie produkujemy ponad 5.000 t mrożonek (IQF).

Ponad 90% naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej i Skandynawii Zakład działa w oparciu o certyfikowany system HACCP i BRC.

Szef Komisji Kontroli Jakości

Miejsce pracy: lubelskie / Bełżyce

Opis stanowiska

  • tworzenie, wdrażanie i nadzór nad stosowaniem zasad: GHP, GMP, HACCP, BRC produkcji ekologicznej i konwencjonalnej
  • nadzorowanie wykonywania zadań przez podległych pracowników Kontroli Jakości
  • opracowywanie programu szkoleń dla pracowników i monitorowanie jego realizacji
  • weryfikacja nadzoru nad stacjami deratyzacyjnymi, lampami owadobójczymi  – Zapisy w Karcie Kontroli Stacji Deratyzacyjnych i w Karcie Kontroli Pułapek Rażących – co 2 tygodnie w dowolnie wybranym dniu
  • kontrola szkła, plastiku co dwa tygodnie
  • przygotowywanie prezentacji wyrobów dla klientów
  • analiza reklamacji klienta – Zapisy w Karcie Reklamacji
  • nadzór nad pobieraniem prób surowca do oceny pod kątem pozostałości pestycydów i metali ciężkich
  • udział w audytach i wizytacjach firm zewnętrznych
  • rozpatrywanie reklamacji
  • kontrola – weryfikacja protokołów kontroli poprzez powtórne analizy jakościowe z wybranych partii towaru
  • udział w targach branżowych w kraju i za granicą
  • organizacja odbioru jakościowego towarów kupowanych i sprzedawanych
  • kontrola wyposażenia punktów skupu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - technologia żywności, mikrobiologia, technologia i chemia spożywcza lub pokrewne
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza z zakresu przetwórstwa spożywczego
  • znajomość standardów jakościowych ISO, BRC, IFS

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności