kandydatów

Etat Operator Żurawia

Firma: SANTEX Kazimierz Czapka miejsce pracy: Lublin

SANTEX jest firmą rodzinną działającą na rynku lokalnym i krajowym nieprzerwanie od 1984 roku. Działalność firmy, oparta o wieloletnie doświadczenie w branży inżynieryjno-budowlanej i produkcyjnej, pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i silnej pozycji na rynku. Zrealizowaliśmy kompleksowo wiele inwestycji jako generalny wykonawca, przy projektach związanych głównie z budową sieci i instalacji sanitarnych, przepompowni, oczyszczalni ścieków, stacji SUW, kotłowni, zbiorników retencyjnych i składowisk odpadów.

Operator Żurawia
Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:
  • obsługa fabrycznie nowego żurawia gąsienicowego LIEBHERR LTR 1060;
  • podnoszenie i przemieszczanie ładunków na budowie;
  • znajomość i ścisłe przestrzeganie instrukcji DTR;
  • kontrola stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie, czyszczenie, proste naprawy itp.);
  • pomoc przy pracach remontowo-konserwacyjnych wykonywanych przy udziale mechanika, montaż i demontaż osprzętu, przygotowanie sprzętu do transportu i rozpoczęcia prac;
  • wykonywanie czynności pomocniczych związanych z technologią wykonywanych robót;
  • obsługa parametrów pracy maszyny;
  • przestrzeganie zasad BHP na budowie;
Od kandydatów oczekujemy:
  • uprawnienia do obsługi sprzętu;
  • wiedza i doświadczenie w zakresie pracy żurawiem;
  • umiejętność obsługi, konserwacji i diagnozowania usterek sprzętowych;
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w delegacji;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi innego sprzętu budowlanego;
Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od efektów pracy;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania prac;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • możliwość rozwoju (kursy, szkolenia);
  • udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji;
  • dodatkowe benefity w ramach ZFŚS;
  • zakwaterowanie;