kandydatów

Etat Malarz - Lakiernik

Firma: Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. działająca w branży elektroenergetycznej firma na terenie całej Polski, producent urządzeń energetycznych SN i nN, a w szczególności stacji transformatorowych oraz wykonawca kompleksowych robót elektroenergetycznych.

Na potrzeby Zakładu Produkcji Urządzeń zatrudnimy absolwentów szkół średnich na stanowisko:

Malarz - Lakiernik
Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
  • wykonywanie powłok lakierniczych metodą mokrą lub proszkową
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole, doskonała organizacja pracy

Mile widziane

  • doświadczenie na proponowanym stanowisku
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • szkolenia kierunkowe