kandydatów

Etat Doradca Techniczno - Handlowy

Firma: InwestProjekt Dźwig Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Doradca Techniczno - Handlowy
Miejsce pracy: Lublin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów i rozwój współpracy z obecnymi na terenie Lublina oraz województwa lubelskiego i części mazowieckiego
  • Identyfikacja i analiza potrzeb klientów oraz sporządzanie indywidualnych ofert
  • Negocjowanie kontraktów handlowych z kluczowymi klientami
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań i produktów
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży budowlanej poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Doświadczenie we współpracy z generalnymi wykonawcami, inwestorami i Spółdzielniami mieszkaniowymi
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu technicznym)
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz rozbudowany warsztat umiejętności sprzedażowych
  • Konsekwencja w realizowaniu wyznaczonych celów
  • Samodzielność, przedsiębiorczość i zaangażowanie
OFERUJEMY:
  • Praca w stabilnej firmie z międzynarodowym zapleczem
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń zawodowych
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska (samochód służbowy, laptop, telefon)