kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowości - analityk

Firma: P.P.H.U. ZALFON Daniel Zalewski miejsce pracy: Lubartów

Lider w branżach:
  • Energia odnawialna - ogniwa fotowoltaiczne
  • ­Budowa sieci telekomunikacyjnych, systemów łączności
  • Systemy przeciwpożarowe, projektowanie,
    montaż - instalacja, serwis
  • Telewizja CCTV, monitoring przemysłowy,
    systemy kontroli dostępu, monitoring komunikacyjny
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. księgowości - analityk
Miejsce pracy: Lubartów
Zadania stanowiskowe:
  • rozliczanie i analiza dokumentów dotyczących gospodarki magazynowej (faktura zakupu, przyjęcie do magazynu, rozchód z magazynu, itp.), uzgadnianie kont księgowych w tym zakresie oraz uzgadnianie stanów magazynowych;
  • rozliczanie i uzgadnianie kont kosztowych;
  • księgowanie wyciągów bankowych i stały monitoring przepływów pieniężnych;
  • prowadzenie ewidencji i sporządzanie zestawień księgowych i finansowych;
  • przygotowywanie zestawień i księgowanie dokumentów w zakresie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów;
  • bieżące uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz potwierdzanie sald;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku finansowego;
  • nadzór nad sprawnym i poprawnym obiegiem dokumentacji księgowej, administracyjnej i finansowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości;
  • doświadczenie (wiedza praktyczna) w zakresie księgowania i rozliczania dokumentów dotyczących gospodarki magazynowej i kosztów;
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel (tabele przestawne, funkcje zagnieżdżone, itp.)
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • samodzielność, pomysłowość, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość języka programowania VBA i dodatku Power Query.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Jeśli Twoje zgłoszenie zawiera dane wykraczające poza wymagane Kodeksem Pracy (imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) lub szczególne kategorie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO do CV dołącz klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach” Jeśli wyrażasz chęć wzięcia udziału w kolejnych naborach prowadzonych przez P.P.H.U. „ZALFON” Daniel Zalewski dołącz klauzulę o treści: „Wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez P.P.H.U. „ZALFON” Daniel Zalewski przez okres najbliższych 6 miesięcy”