kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Tools World Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Tools World Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa Grupa Holdingowa TOOLS WORLD, zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją narzędzi ręcznych, poszukuje zmotywowanej i ambitnej osoby do objęcia stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Lublin

Zadania:
  • Aktywna sprzedaż produktów, codzienne wizyty u klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych, strategii handlowej w powierzonym regionie
  • Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami
  • Prezentowanie asortymentu, informacja o produkcie
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Nadzór nad realizacją zamówień sprzedażowych
  • Monitoring konkurencji, analiza rynku, aktualnych trendów
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie branżowe (mile widziane FMCG)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność skutecznej współpracy w zespole oraz z klientami
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Dyspozycyjność, sumienność, entuzjazm i motywacja do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość Microsoft Office
  • Prawo jazdy kategorii B
W zamian oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon służbowy)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-02-2022
Wyświetleń: 197