kandydatów

Etat Pracownik Biura Karier

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Uniwersytet Medyczny w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko:

Pracownik Biura Karier
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania na stanowisku:
  • wparcie w zakresie realizowanych projektów w ramach Centrum Edukacji Medycznej, w tym realizowanych przez Biuro Karier UM w Lublinie
  • współpraca w zakresie realizacji kampanii promocyjnych i organizacji projektów
  • promocja wydarzeń Biura Karier w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej
  • wsparcie w realizacji warsztatów kompetencyjnych i doradztwa zawodowego
  • monitoring organizowanych wydarzeń, w tym ankietyzacja
 Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie nauk społecznych
  • min. 2 lata doświadczenia w organizacji wydarzeń/eventów i/lub w Biurze Karier/ Biurze Projektów
  • umiejętność sprawnej obsługi mediów społecznościowych oraz strony internetowej
  • biegła umiejętność obsługi programów: Word, Excel, Power Point oraz Canva
  • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • umiejętność współpracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów oraz doradztwa zawodowego
Oferujemy:
  • dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • bogaty pakiet socjalny