kandydatów

Etat Pracownik ewidencyjny

Firma: GST Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Pracownik ewidencyjny
Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Ewidencjonowanie przepływu ruchu osobowego i towarowego
  • Weryfikacja uprawnień do wejścia na teren zakładu
  • Ewidencjonowanie dokumentacji wewnętrznej
  • Obsługa gości i interesantów

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Książeczka sanepid

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 20,23 zł brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Praca w systemie zmianowym (12 godzinnym)
  • Pełne przeszkolenie
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju osobistego