kandydatów

Etat Operator Frezarek CNC

Firma: PPUH CNC Świdnik Sp.zo.o miejsce pracy: Świdnik

Ogłoszenie numer: 6318294, z dnia 2022-01-05

PPUH CNC Świdnik Sp.zo.o

Jesteśmy firmą z branży obróbki skrawaniem, oraz konstruowanie i montaż oprzyrządowań.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Operator Frezarek CNC

Miejsce pracy: lubelskie / Świdnik

Opis stanowiska

  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność ustawiania obrabiarek
  • Doświadczenie przy obróbce metali
  • Dbałość o maszyny i stanowisko pracy

Wymagania

  • Samodzielność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Wykonywanie elementów zgodnie z powierzonymi rysunkami technicznymi

Oferujemy

  • Prace w stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca nad ciekawymi projektami.
  • Praca w młodym zespole.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą

Wynagrodzenie: 20,00zł - 35,00zł za godzinę (brutto)

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych

Harmonogram pracy:

  • 8 godzin dziennie

Wynagrodzenie dodatkowe:

  • Dodatek za nadgodziny

Świadczenia dodatkowe:

  • Ubezpieczenie na życie

Doświadczenie:

  • Umiejętność obsługi frezarki CNC:  (Preferowane)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-01-2022
Wyświetleń: 270