kandydatów

Etat Kierownik logistyki oddziału

Firma: DRIMPOL Spółka z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 6279762, z dnia 2021-12-30

DRIMPOL to firma handlowadziałająca w branży spożywczej od 1990r. na terenie południowo – wschodniej Polski, od lat współpracująca z renomowanymi producentami żywności.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik logistyki oddziału

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Zadania kluczowe:
  • zarządzanie magazynami, transportem, biurem obsługi klienta
  • nadzór nad organizacją pracy magazynierów i kierowców
  • rozliczanie kierowców z czasu pracy, paliwa i zużytych materiałów
  • współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi
  • współpraca z zakładami naprawczymi
  • kontrola i optymalizacja kosztów magazynowych i transportowych
  • prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej dotyczącej gospodarki magazynowej i transportu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania personelem
  • znajomość zasad dotyczących gospodarki magazynowej i przepisów transportowych
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (transport, logistyka) – dodatkowy atut
  • biegła znajomość obsługi programów użytkowych w tym pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • odpowiedzialność
  • inicjatywa, przedsiębiorczość i dynamika w działaniu
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju