kandydatów

Etat Konstruktor Projektant

Firma: Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL - Świdnik SA miejsce pracy: Świdnik

Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego.

Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie rozwijamy się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracując z innymi zakładami naszej Grupy.

Konstruktor Projektant
Miejsce pracy: Świdnik k. Lublina/ Aleja Lotników Polskich 1, 21-045 Świdnik
Zadania:
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych w zakresie poszczególnych specjalizacji
    (struktury lotnicze, podwozie, układy sterowania, wyposażenie lub wirniki),
  • Definiowanie wymagań technicznych dla projektowanych układów oraz struktur,
  • Nadzór nad wykonawstwem poszczególnych elementów we współpracy z działem technologicznym i produkcyjnym,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej (konstrukcyjnej, opisowo-eksploatacyjnej oraz dowodowej) w procesach certyfikacji na zgodność z przepisami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, lotnictwo),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle maszynowym na stanowiskach związanych
    z projektowaniem (preferowane doświadczenie w branży lotniczej),
  • Umiejętności techniczne: znajomość programu Catia V5 lub innego programu inżynierskiego,
    MS Office, ogólna wiedza techniczna, myślenie analityczne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Kompetencje miękkie: przejmowanie własnej inicjatywy, umiejętność pracy zespołowej,
    orientacja na cel, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • Mile widziane zainteresowania związane z branżą lotniczą.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Korzystanie z nowoczesnej technologii i specjalistycznych systemów,
  • Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia grupowego i Opieki medycznej,
  • Świadczenia socjalne (świadczenia gotówkowe z okazji świąt, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, dofinansowanie biletów do ośrodków kultury).
Benefity:
  • Świadczenia gotówkowe z okazji świąt,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • Dofinansowanie biletów do ośrodków kultury,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Karta Multisport.