kandydatów

Etat Broker Innowacji - Koordynator Transferu Wiedzy

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Uniwersytet Medyczny w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko:

Broker Innowacji - Koordynator Transferu Wiedzy
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania na stanowisku:
  • Identyfikacja wyników badań naukowych o potencjale wdrożeniowym realizowanych przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie;
  • Monitorowanie obecnego poziomu innowacji w obszarach biotechnologii, farmacji, medycyny;
  • Przygotowywanie analiz potencjału komercyjnego wyników badań;
  • Tworzenie oferty Uniwersytetu Medycznego w Lublinie dla biznesu;
  • Pozyskiwanie klientów zainteresowanych wykorzystaniem własności intelektualnej Uniwersytetu Medycznego oraz zakupem/zamawianiem w Uniwersytecie komercyjnych usług badawczych;
  • Rozpoznawanie potrzeb rynkowych i nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi;
  • Wyszukiwanie możliwości realizacji badań zleconych.
 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie piśmie (minimum poziom B2);
  • Doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami;
  • Kreatywność i umiejętność organizowania pracy własnej;
  • Motywacja do pracy ukierunkowanej na wdrażanie osiągnięć nauki w działalności gospodarczej;
  • Zainteresowanie pracą w obszarze rozwoju technologii i komercjalizacji wynalazków;
  • Obsługa komputera.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość przepisów prawa autorskiego i praw pokrewnych oraz przepisów prawa własności przemysłowej;
  • Umiejętność analizy potencjału komercyjnego innowacyjnych technologii;
  • Doświadczenie w kontaktach międzynarodowych;
  • Doświadczenie w realizacji prac B+R i promocji wyników badań.
Oferujemy:
  • Inspirującą pracę z Naukowcami renomowanego Uniwersytetu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i szkoleń,
  • Bogaty pakiet socjalny.