kandydatów

Etat Pracownik magazynowy (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Lublin

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla jednego z największych centrów dystrybucyjnych na terenie Lublina, zatrudnimy osobę na stanowisko:

Pracownik magazynowy (m/k)
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: PM/LUB/1221
Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego w hali magazynowej,
  • transport produktów po terenie magazynu,
  • załadunek i rozładunek towaru na rampie,
  • kompletacja zamówień według zleceń.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych z UDT - warunek konieczny,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • komunikatywność umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziana książeczka sanepid (w przypadku braku wyrobienie na koszt pracodawcy).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą stałego zatrudnienia po okresie próbnym,
  • niezbędną odzież roboczą,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • wynagrodzenie 3800 zł brutto / miesiąc plus dodatki zmianowe.