kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Essentra Packaging Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Essentra Packaging Sp. z o.o. jest częścią Grupy Essentra, funkcjonującej na rynku międzynarodowym w trzech dywizjach: komponentów, opakowań i filtrów. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiemoraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Essentra Packaging Sp. z o.o. jest częścią Grupy Essentra, funkcjonującej na rynku międzynarodowym w trzech dywizjach: komponentów, opakowań i filtrów. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Magazynier
Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
  • transport towarów i surowca na terenie zakładu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami,
  • rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie,
  • dokonywanie oceny jakościowej, asortymentowej i ilościowej dostarczanych surowców,
  • wystawianie dokumentacji magazynowej,
  • zabezpieczanie wyrobów przed zniszczeniem lub uszkodzeniem,
  • transport wózkiem widłowym surowców do produkcji,
  • odbiór gotowych wyrobów z Wydziału Produkcji i transport wózkiem widłowym do Magazynu,
  • wydawanie materiałów z Magazynu, właściwe oznaczanie i dostarczanie do miejsca przeznaczenia,
  • obsługa systemu magazynowego,
  • uczestniczenie w przeprowadzanych inwentaryzacjach,
  • codzienne utrzymywanie porządku w magazynie,
  • obsługa wózka widłowego.
Wymagania:
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych + min. 1 rok doświadczenia praktycznego,
  • sumienność, rzetelność i dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, obejmującym czasem weekendy
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • ukierunkowanie na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • program wdrożenia, który pozwoli Ci poznać organizację – zadania, procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną
  • benefity w postaci cyklicznego zasilenia kart przedpłaconych Sodexo, kart podarunkowych dla dzieci, prywatnej opieki medycznej, dofinansowania wypoczynku dla dzieci, dofinansowania do aktywności sportowych i kulturalnych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do programu MultiSport
  • organizujemy spotkania świąteczne, piknik rodzinny, a w każdą środę – owoce dla pracowników firmy