kandydatów

Etat Diagnosta Laboratoryjny

Firma: LABORATORIUM GENOMIKA SP. Z O.O. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 6105843, z dnia 2021-11-29

LABORATORIUM GENOMIKA SP. Z O.O.

Laboratorium Diagnostyczne Genomika wyposażone jest w wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt laboratoryjny umożliwiający wykonywanie oznaczeń koronawirusa SARS-CoV-2.

W dniu 04.11.2020 zostaliśmy oficjalnie wpisani na listę laboratoriów COVID w Ministerstwie Zdrowia (https://www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid), co jest potwierdzeniem, że spełniamy wszelkie wymogi prawne umożliwiające wykonywanie badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego COVID 19.

Wykonujemy badania dla placówek medycznych: zarówno dla personelu, jak i kierowanych przez lekarzy pacjentów w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm oraz instytucji wykonujemy również badania komercyjne.

Diagnosta Laboratoryjny

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z wykonywaniem czynności z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.Pobieranie materiału – wymazy z nosogardzieli, nosa, jamy ustnej;
  • rejestracja zleceń na badania laboratoryjne w systemach po przeszkoleniu;
  • wykonywanie badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej;
  • interpretacja laboratoryjna i autoryzacja wyników badań.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole;
  • wykształcenie wyższe - prawo wykonywania zawodu - PWZDL.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wyników;
  • wsparcie zespołu doświadczonych pracowników.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-11-2021
Wyświetleń: 230