Etat Młodszy Specjalista w Dziale Zarządzania Procesem Kontroli w Terenowym Wydziale Kontroli III w Depar

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Lublin

Młodszy Specjalista w Dziale Zarządzania Procesem Kontroli
w Terenowym Wydziale Kontroli III w Lublinie

w Departamencie Kontroli

Numer ogłoszenia: DK/21/246

Miejsce pracy: Lublin

1 etat / umowa na zastępstwo

Termin składania ofert: 13.12.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • obsługa prowadzonych postępowań kontrolnych, w tym w szczególności monitorowanie wykonania planu kontroli w części dotyczącej zadań wydziału; przygotowywanie przy współpracy z pracownikami DRK III programów i tematyk kontroli oraz przygotowanie organizacyjne kontroli; bieżące uzupełnianie rejestrów prowadzonych w DK na poziomie inf. TWK III;
  • przygotowywanie zestawień analitycznych i sprawozdawczych w zakresie realizacji zadań przez TWK III;
  • obsługa korespondencji oraz obsługa kadrowa w zakresie zadań TWK III;
  • obsługa aplikacji informatycznych w zakresie wykonywanych zadań;
  • bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Wydziału w zakresie prowadzonych postępowań kontrolnych.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe i minimum rok pracy zawodowej lub
  • wykształcenie średnie i minimum 4 lata pracy zawodowej;

Wymagania dodatkowe:

  • posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • posiadanie zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność za popełnione z winy umyślnej przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  • znajomość zasad funkcjonowania powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego i systemu opieki zdrowotnej: ustawa z 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t. j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1285 z późn. zm.) ze szczególnym uwzględnieniem Działu III;
  • znajomość problematyki związanej z metodyką prowadzenia kontroli realizacji umów: zarządzenie Nr 58/2019/DK Prezesa NFZ z dnia 4 czerwca 2019 r. w sprawie kontroli prowadzonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (z późn. zm.);
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Excel, MS Word);
  • umiejętność poprawnego redagowania korespondencji urzędowej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • predyspozycje psychofizyczne do pracy kontrolnej;
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialność;
  • decyzyjność;
  • dyspozycyjność;
  • rzetelność, uczciwość, samodzielność.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.