kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ze znajomością j. niemieckiego

Firma: LOBO HR miejsce pracy: Lublin

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Młodszy Specjalista ze znajomością j. niemieckiego
Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków
  • wprowadzanie danych do systemu
  • tworzenie deklaracji importowych i eksportowych
  • obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji celnej
Wymagania
  • znajomość j. angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B1 (praca głównie z językiem pisanym)
  • chęć zdobycia doświadczenia w obszarze transportowo- celnym
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dobre umiejętności obsługi komputera
Oferta
  • praca w znanej międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • pakiet benefitów dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
  • pracę w trybie home office lub hybrydowym- zgodnie z oczekiwaniami Pracownika