kandydatów

Etat Operator / Operatorka lakierni

Firma: Varroc Lighting Systems miejsce pracy: Niemce

Operator / Operatorka lakierni
Miejsce pracy: Niemce, lubelskie
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie komponentów do lakierowania
  • Wizualna ocena detali po procesie wtryskiwania i lakierowania
  • Kompletacja wyrobów do opakowań oraz odstawienie w przypisane miejsce
  • Wprowadzanie wyrobów do systemu oraz sporządzanie raportów wydajnościowych
  • Praca na przydzielonym stanowisku zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i standardami
  • Rozpoznawanie defektów wynikających z danego etapu przetwarzania produktu oraz ich klasyfikacja
Wymagania:
  • Zaangażowanie i chęci do pracy – wszystkiego Cię nauczymy :)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy w Niemcach k. Lublina
  • Przestrzeganie procedur i standardów bezpiecznej pracy
  • Dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Multikafeterię Benefit Systems i inne świadczenia
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Owoce w poniedziałki
  • Szkolenia wprowadzające, podnoszące kwalifikacje
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Varroc Lighting Systems (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Varroc Lighting Systems danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem mdelegos@varroclighting.com Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

W razie pytań możesz się skontaktować z nami pod adresem mdelegos@varroclighting.com.