kandydatów

Etat Pomocnik Magazyniera

Firma: HURTOWNIA Energo BAT miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 6042576, z dnia 2021-11-19

Magazynier Hurtowni Elektrotechnicznej

Hurtownia Energo BAT to uznany dostawca produktów elektrotechnicznych renomowanych producentów. Historia naszej działalności sięgająca roku 1994 pozwoliła nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku i bardzo dobrą renomę w branży.

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

Pomocnik Magazyniera

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • sprawdzanie poprawności spakowanych towarów według faktur
  • przyjmowanie i sprawdzanie towarów według dokumentów PZ
  • odpowiedzialność za powierzone mienie
  • stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP
  • dbanie o czystość magazynu
  • dbanie o wizerunek Firmy

Wymagania

Pochwal się nam

  • doświadczeniem na podobnym stanowisku

  • udokumentowanym przebiegiem kariery zawodowej

  • uprawnieniem do kierowania wózkiem jezdnym – mile widziane

  • nienaganną opinią z poprzedniego miejsca pracy

  • dyspozycyjnością

  • wysoką kulturą osobistą i umiejętnościami interpersonalnymi

  • determinacją w dążeniu do wyznaczonych celów

  • czynnym prawem jazdy kat. B

I jeśli satysfakcję sprawi Ci praca, w której

  • świadczysz pracę na podstawie umowy o pracę
    od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8,00 - 16,00
  • pracujesz w ogrzewanych pomieszczeniach magazynowych
  • masz do dyspozycji wózek widłowy
  • reprezentujesz Firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • współpracujesz ze zgranym zespołem ludzi

ZŁÓŻ APLIKACJĘ!!!!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-11-2021
Wyświetleń: 225