kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów / Kupiec

Firma: Ab Industry S.A. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 6019494, z dnia 2021-11-16

Firma AB Industry S.A. specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów / Kupiec

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców
  • Uzgadnianie warunków technicznych zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie kryteriów oceny ofert
  • Analiza otrzymanych ofert
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami i podwykonawcami
  • Ścisła współpraca z inżynierami ze wszystkich działów firmy
  • Wprowadzanie danych do komputerowego programu księgowego
  • Tworzenie raportów
  • Kontrola i opisywanie dokumentów księgowych
  • Wysyłanie zamówień

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • Minimum roczne doświadczenie w Dziale Zakupów
  • Samodzielność i motywacja do pracy, dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy (praca pod presją czasu)
  • Dokładność i skrupulatność (praca z dokumentami księgowymi i dokumentacją techniczną)
  • Znajomość środowiska MS Office / CAD
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w tym języka technicznego)
  • Mile widziana znajomość materiałów i usług z branży budowlanej, mechanicznej, automatyki przemysłowej lub technologii produkcji w branży farmaceutycznej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie karty sportowej Fitprofit oraz nauki języka angielskiego
  • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby
  • Stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań