kandydatów

Etat Technik w Centrum Symulacji Medycznej

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Technik w Centrum Symulacji Medycznej
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • przygotowywanie sal symulacyjnych do przeprowadzenia zajęć dydaktycznych (zapewnienie dostępności i właściwego funkcjonowania sprzętu) - znajomość sprzętu symulacyjnego nie jest wymagana przed podjęciem pracy
  • tworzenie rozwiązań technicznych/informatycznych usprawniających funkcjonowanie Centrum Symulacji Medycznej
  • pomoc techniczna w realizacji zadań innym pracownikom Centrum Symulacji Medycznej oraz Katedry i Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne oraz/lub wykształcenie medyczne
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint
  • gotowość do rozwijania umiejętności w technologiach informatycznych lub innych na potrzeby realizacji stawianych zadań (podejście na zasadzie szukania rozwiązań a nie problemów)
  • dokładność i praca z naciskiem zarówno na funkcjonalność jak estetykę rozwiązań
  • ogólne uzdolnienia techniczno-informatyczne
  • elastyczne podejście do zakresu obowiązków pozwalające na wzajemne się wspieranie w zespole multidyscyplinarnym
Wymagania dodatkowe:
  • znajomość JavaScript
  • znajomość zagadnień związanych z obsługą urządzeń sieciowych (protokół TCP/IP)
  • ogólna wiedza w zakresie obsługi sprzętu mutlimedialnego
  • umiejętność tworzenia grafiki wektorowej i rastrowej
  • umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia)
  • dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • szeroki pakiet socjalny
Wymagane dokumenty:
  • CV i list motywacyjny.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
    Wzór formularza
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Informujemy że:
  • po analizie złożonych dokumentów, potwierdzających spełnienie wymagań zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu zostaną poinformowani telefonicznie o miejscu i terminie rozmowy kwalifikacyjnej
  • oferty, które nie spełniają wymagań niezbędnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą brane pod uwagę
  • Uniwersytet zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny

Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłanie aplikacji