Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Firma: RADPOL S.A. miejsce pracy: Lublin

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim
Miejsce pracy: Lublin
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Przyjmowanie, wprowadzenie do systemu i realizacja zamówień od klienta,
  • Potwierdzanie terminów realizacji zamówień do klientów,
  • Wystawianie dokumentów wysyłkowych dla klienta,
  • Wystawianie faktur handlowych,
  • Bieżące śledzenie przebiegu realizacji zleceń,
  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentacji dotyczącej Sprzedaży,
  • Bieżące monitorowanie należności.
Wymagania konieczne:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2,
  • Wykształcenie min. Średnie – mile widziane wyższe(może być w trakcie),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Punktualność, odpowiedzialność, bardzo dobre zdolność interpersonalne, komunikatywność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,
  • Możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet medyczny,
  • Dofinansowanie do nauki,
  • Możliwość nauki języków obcych na koszt pracodawcy,
  • Szkolenia językowe i rozwojowe,
  • Indywidualny program rozwoju.