kandydatów

Etat Członek zespołu Centrum Wsparcia Nauki i Rozwoju

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Członek zespołu Centrum Wsparcia Nauki i Rozwoju
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • Inicjowanie procesów wdrożeniowych projektów/grantów/zadań badawczych zgodnie z wnioskiem o finansowanie oraz obowiązującym przepisami prawa oraz przepisami wewnętrznymi uczelni.
  • Opracowywanie dokumentów projektowych w zakresie realizacji (m.in. regulaminów, kontraktów, umów, harmonogramów, opisów przedmiotu zamówienia) oraz sprawozdawczości (m.in. raportów, wniosków o płatność).
  • Współpraca z członkami zespołów wdrażających projekt m.in. pracownikami dydaktycznymi, naukowymi oraz kadrą administracyjną Uczelni.
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do wyboru wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności (m.in.  przeprowadzanie procedury wyboru wykonawców dla dostaw i usług
    o wartości szacunkowej poniżej 130 000 zł, przygotowywanie projektów umów, protokołów odbioru).
  • Współpraca z wykonawcami zewnętrznymi, podmiotami partnerskimi.
  • Obsługa administracyjno -organizacyjna szkoleń/kursów/zajęć realizowanych w ramach projektów.
  • Prowadzenie dokumentacji projektu (dbanie o kompletność, poprawność i właściwe oznakowanie),
    w tym w elektronicznych systemach sprawozdawczych i bazie konkurencyjności.
  • Kontakty z instytucjami zewnętrznymi/finansującymi.
  • Bieżąca kontrola postępu rzeczowo-finansowego projektów/grantów/zadań badawczych, nadzór nad osiąganiem wskaźników.
Wymagania obligatoryjne:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Staż pracy – minimum 3-letnie doświadczenie związane z realizacją i rozliczaniem projektów dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych (np. NCBiR, MNiSW, NCN, NAWA, MZ, Fundusz Wyszehradzki, Fundusze Norweskie, Horyzont 2020, programy współpracy transgranicznej)
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych i umiejętność jej zastosowania w praktyce.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Wymagania dodatkowe (preferowane):
  • Doświadczenie zawodowe uzyskane we wdrażaniu projektów/grantów finansowanych ze środków zewnętrznych oraz wewnętrznych na uczelni wyższej publicznej.
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów wielozadaniowych, partnerskich i/lub międzynarodowych.
  • Wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania projektami (potwierdzony udział w kursach/studiach z zakresu realizacji/zarządzania projektami).
  • Znajomość Centralnego Systemu Teleinformatycznego (SL2014).
  • Umiejętność myślenia analitycznego.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania.
  • Samodzielność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy w doświadczonym zespole realizującym projekty oraz granty z różnych źródeł finansowania.
  • Szeroki pakiet socjalny.
Wymagane dokumenty:
  • CV i list motywacyjny.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
    Wzór formularza
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.