kandydatów

Etat Referendarz ds. granicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Referendarz ds. granicznych
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/2210
OBOWIĄZKI:
• monitorowanie przepisów obowiązujących dla poszczególnych przejść granicznych znajdujących się na obszarze zakładu,• monitorowanie posiadanych zasobów przewozowych na terenie zakładu • do realizacji przewozów poza granicami kraju i w przypadku nieprawidłowości lub zagrożeń powstania nieprawidłowości – zgłaszanie do właściwych komórek organizacyjnych,• współpraca z wydziałem właściwym ds. rozwoju przewozów międzynarodowych i właściwymi stanowiskami w Dyspozyturze PKP CARGO SA. w Centrali Spółki w organizowaniu i realizacji samodzielnych przewozów międzynarodowych,• współudział w sporządzaniu miejscowych porozumień granicznych oraz regulaminów koordynacyjnych, udział w sporządzaniu z poszczególnymi KPP umów o współpracy na poszczególne przejścia graniczne,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

[Inne] : • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe o profilu logistyka, transport,• preferowane doświadczenie w zakresie logistyki i transportu, na kolei,• umiejętność pracy pod presją czasu,• umiejętność sprawnego korzystania z pakietu MS Office,• wysoki stopień komunikatywności i umiejętność współpracy w dużej grupie,• znajomość zagadnień związanych z realizacją procesu przewozowego

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie