kandydatów

Etat Pracownik sprzątający na teren zewnętrzny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Pracownik sprzątający na teren zewnętrzny
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/2090
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości na zewnątrz obiektu, wymiana koszy, belowanie materiałów, dbanie o teren zielony wokół obiektu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : wynagrodzenie podstawowe + premia do każdej przepracowanej godziny, , wsparcie działu HR i doświadczonej kadry kierowniczej, środki do pracy, stabilne zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie