kandydatów

Etat Konstruktor odzieży/projektant

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Świdnik

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Konstruktor odzieży/projektant
Miejsce pracy: Świdnik
Numer: StPr/21/6077
OBOWIĄZKI:
• komputerowe tworzenie konstrukcji odzieży lekkiej i ciężkiej• projektowanie odzieży w oparciu o własne pomysły lub wytyczne klienta• współpraca z wzorcownią przy produkcji wzorów• czynny udział we wdrażaniu nowych kolekcji do produkcjiOferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcji odzieży Wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii Możliwość rozwoju zawodowego i poznawanie nowych technologii produkcji odzieży Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań Pracę w profesjonalnym zespole Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań Niewątpliwą zaletą pracy w naszym przedsiębiorstwie będzie możliwość poznania i późniejszej pracy na unikalnym oprogramowaniu do projektowania, konstrukcji i prezentacji odzieży 3D Browzwear VStitcher Professional. Zapewniamy bezpłatne, profesjonalne wdrożenie i szkolenie w zakresie pracy z tym oprogramowaniem.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@oasi.plwynagrodzenie 6500,00 pln brutto + premia oraz dodatek mieszkaniowy dla osoby spoza Lublina
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Biegła obsługa programów do konstrukcji odzieży typu Richpeace, Optitex lub podobne Oczekujemy kilkuletniego doświadczenia na stanowisku konstruktora odzieży Umiejętność pracy z komputerowymi systemami przygotowania produkcji odzieży (optitex, richpeace, gemini lub pokrewne) Wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku odzieżowym Znajomość i śledzenie bieżących trendów mody Umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy Znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Świdnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-09-2021
Wyświetleń: 223