kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy ds. detalu

Firma: DRIMPOL Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5614476, z dnia 2021-09-16

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990 r. na terenie południowej i wschodniej Polski, zajmująca się w szczególności dystrybucją żywności mrożonej.

W związku dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. detalu

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • realizowanie planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych odbiorców
  • pozyskiwanie zamówień na produkty będące w ofercie DRIMPOL
  • odbiór należności i dbałość o rozliczenia finansowe z klientami
  • utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość lokalnego rynku detalicznego w segmencie produktów spożywczych
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności negocjacyjne
  • systematyczność
  • kreatywność
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
  • samochód służbowy, telefon