kandydatów

Etat Inspektor ds. kadrowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej miejsce pracy: Łęczna

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej
Inspektor ds. kadrowych
Miejsce pracy: Łęczna
Numer: StPr/21/0452
OBOWIĄZKI:
prowadzenie spraw kadrowych pracowników starostwa i kierowników jednostek organizacyjnych. Pełna treść ogłoszenia o naborze: http://spleczna.bip.e-zeto.eu/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagania inne:

Wymagania konieczne i dodatkowe - jak w ogłoszeniu o naborze http://spleczna.bip.e-zeto.eu/

Miejsce pracy:

Łęczna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej