kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Firma: Level 7 Systems Ltd miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5588166, z dnia 2021-09-13

Firma Level 7 Systems Ltd jest wiodącym dostawcą usług telefonii internetowej.

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

Firma Level 7 Systems poszukuje osoby na stanowisko Mł. specjalista ds. obsługi klienta.
Osoba dołączy do zespołu wspierającego klientów korzystających z naszej platformy Telefonii Internetowej (VoIP) i będzie odpowiedzialna głównie za przenoszenie (portowanie) numerów telefonicznych.

Wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji pisemnej oraz werbalnej w języku angielskim
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i popularnych programów biurowych
  • Skrupulatne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych (niemiecki, francuski, portugalski, hiszpański)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 5000 PLN do 6000 PLN na B2B
  • Pracę w rozwijającej się dynamicznie międzynarodowej firmie z oddziałem w Lublinie
  • Możliwość współtworzenia nowoczesnej platformy telekomunikacyjnej w przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju i nauki

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-09-2021
Wyświetleń: 241