kandydatów

Etat Analityk Systemowy

Firma: iRekruter Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Specjalizujemy się w rekrutacji Specjalistów IT. Misja firmy wywodzi się z przekonania, że mimo wysokiego tempa innowacji technologicznych i stałego doskonalenia metodyk pracy, najważniejszym czynnikiem sukcesu projektów i usług niezmiennie pozostaje dostępność ludzi o właściwych kwalifikacjach, zmotywowanych i umiejących pracować zespołowo.

Analityk Systemowy
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: NXWO
Zadania:
  • uzgadnianie funkcjonalności systemów IT z zespołem projektowym
  • gromadzenie dokumentacji
  • przygotowywanie analiz wykonalności, założeń realizacyjnych, analiz systemowych

Wymagania:
  • minimum 5-letnie doświadczenie projektowe w roli analityka systemu IT
  • uczestnictwo w co najmniej 2 projektach informatycznych w roli analityka systemowego w ciągu ostatnich 3 lat - wartość co najmniej jednego z tych projektów musi przekraczać 1 000 000,00 PLN brutto
  • znajomość języka UML i BPMN
  • umiejętność przygotowywania analiz systemowych (w tym umiejętność tworzenia między innymi przypadków użycia, user story, mockupów, modeli danych)
  • praktyczna wiedza z zakresu analizy danych oraz modelowania procesów biznesowych
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją z zakresu IT
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • doświadczenie w pracy w Jira
  • doświadczenie w testach  użytkownika
  • doświadczenie w roli Product Ownera w projektach Scrumowych w co najmniej 2 projektach informatycznych w ciągu ostatnich 3 lat - wartość co najmniej jednego z tych projektów musi przekraczać 1 000 000,00 PLN brutto

Oferujemy:
  • prcacę w dynamicznej firmie przy ciekawych projektach
  • karta sportowa
  • karta medyczna