kandydatów

Etat Key Account Manager w branży utrzymania czystości

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Lublin

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663.
Dla naszego klienta  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager w branży utrzymania czystości
Miejsce pracy: Lublin
Opis stanowiska:
  • aktywna sprzedaż oraz realizacja planów sprzedażowych,
  • przygotowanie ofert na usługi firmy,
  • negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją,
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy w branży sprzątającej na podobnym stanowisku,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych i bezpośrednich,
  • gotowość do podróży służbowych.
Oferujemy:
  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjna pensja podstawowa + bardzo korzystny dla pracownika system premiowania,
  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie o europejskim zasięgu,
  • realny wpływ na politykę handlową firmy.