kandydatów

Etat Specjalista Dział Planowania i Analiz Ekonomicznych

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Specjalista Dział Planowania i Analiz Ekonomicznych
Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:

  • obsługa wniosków i rachunków dotyczących umów cywilnoprawnych,
  • weryfikacja kalkulacji i cenników sporządzanych przez jednostki uczelni,
  • opracowywanie rocznego planu rzeczowo - finansowego uczelni oraz planów cząstkowych,
  • sporządzanie zestawień i raportów z działalności uczelni oraz ich analiza,
  • opracowywanie wyników przeprowadzanych analiz oraz ich prezentacja.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, finanse
    lub pokrewne,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz łatwość w projektowaniu raportów i zestawień,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej
    oraz analizy finansowej,
  • doświadczenie w pracy planistycznej w jednostkach sfery finansów publicznych będzie dodatkowym atutem.
Wymagania dodatkowe:
  • dobra organizacja pracy i zorientowanie na efektywne wykonywanie powierzonych zadań,
  • samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Szeroki pakiet socjalny.