kandydatów

Etat Pracownik w Dziale Księgowości

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Pracownik w Dziale Księgowości
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • Obsługa systemu finansowo-księgowego, w tym wprowadzanie i dekretowanie dokumentów księgowych na odpowiednie konta księgowe;
  • Księgowanie, prowadzenie i kontrola dokumentacji księgowej w zakresie środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych;
  • Weryfikacja miesięcznych not amortyzacyjnych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych w budowie i współpraca z jednostkami Uniwersytetu w zakresie rozliczeń zadań inwestycyjnych;
  • Udział w pracach sprawozdawczych i audytach;
  • Inne czynności zlecone przez przełożonego w Dziale Księgowości.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, finanse);
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych i ustawy o podatku od towarów i usług;
  • 2- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej;
  • Samodzielność, sumienność, dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość obsługi księgowej projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym środków z Funduszy Europejskich.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w uczelni wyższej i znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy:
  • Pracę w Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.
  • Pakiet socjalny.
Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Szeroki pakiet socjalny.