Etat Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Obsługi Firm

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Lublin

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Obsługi Firm
Lublin
Czego możesz
się spodziewać?

Chcesz rozwijać się w T-Mobile? Masz już pierwsze doświadczenia z klientami biznesowymi i lubisz sprzedaż? Podejmij wyzwanie!

Obecnie szukamy Konsultanta/-ki, który/-a dołączy do naszego #MagentaTeam jako St. Specjalista/-ka ds. Obsługi Firm. To elitarny zespół, który posiada dedykowane narzędzia pracy oraz szkolenia. Brzmi ciekawie? Aplikuj i zostań Partnerem/-ką Biznesowym/-ą naszych Klientów. Dzięki Tobie będą otrzymywać najlepsze oferty, a ich firmy będą mogły się rozwijać!

Zadania, które
na Ciebie
czekają:
  • Realizacja procesów i podejmowanie działań sprzedażowych, w tym aktywne pozyskiwanie oraz utrzymanie klientów biznesowych.
  • Obsługa klientów biznesowych zgodnie z obowiązującymi standardami oraz procesami.
  • Udział w projektach dotyczących procesów sprzedaży i obsługi klienta biznesowego.
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie usług, produktów, procesów, procedur dotyczących rynku B2B, a także innych związanych z aktualnymi potrzebami związanymi z realizacją celów biznesowych.
  • Wsparcie procesów sprzedażowych poprzez nadzór oraz raportowanie wyników.
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w branżach związanych z bankowością, telekomunikacją lub nowymi technologiami i w pozyskiwaniu klientów B2B.
  • Dobra organizacja pracy oraz orientacja na cel.
  • Umiejętność negocjacji, autoprezentacji i organizacji.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office – szczególnie Excel oraz PowerPoint.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...