kandydatów

Etat Menager kategorii produkty świeże - Kupiec

Firma: Lubelski Handel Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5446088, z dnia 2021-08-24

Lubelski Handel Sp. z o.o.

Lubelski Handel Sp. z o.o. to firma działająca głównie w handlu detalicznym.

Na terenie Lublina i bliskiej okolicy działa 13 sklepów pod szyldem "TOP MARKET" oraz "MINUTA 8" .

Firma Lubelski Handel Sp. z o.o. z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku poszukuje osoby do działu handlowego, która będzie zarządzała powierzonymi kategoriami produktowymi.

Menager kategorii produkty świeże - Kupiec

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu strategii biznesowej dla podległych kategorii
  • Śledzenie trendów rynkowych w powierzonych kategoriach oraz przedstawianie rekomendacji biznesowych
  • Negocjowanie umów oraz warunków handlowych z dostawcami;
  • Przygotowanie i wdrażanie efektywnego planu promocyjnego dostosowanego do potrzeb konsumentów
  • Ścisła współpraca ze sklepami w celu maksymalizacji wyniku finansowego i optymalizacji procesów
  • Praca w oparciu o system: listowanie produktów, tworzenie raportów, prognozowanie, włączanie promocji
  • Wdrażanie i monitoring akcji promocyjnych, analiza wskaźników sprzedażowych
  • Przygotowywanie raportów tygodniowych i miesięcznych w oparciu o różne dane, analizy

Wymagania

Kandydat na to stanowisko powinien:

  • Posiadać wiedzę ekspercką z kategorii Świeżych – warunek konieczny
  • Posiadać min. 2 lata doświadczenia w roli Kupca/Starszego Kupca
  • Posiadać umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych
  • Biegle obsługiwać pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel
  • Mieć bardzo wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne i komunikacyjne
  • Być zorientowany na wyniki, odpowiedzialny i skuteczny w działaniu

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju
  • Pracę w zespole doświadczonych ludzi z pasją
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Praca w godzinach 8-16

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-08-2021
Wyświetleń: 249