kandydatów

Etat Kierownik Sprzedaży

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Lublin

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Regionalnym Biurze Handlowym na stanowisku:

Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy: Lublin
Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych za pośrednictwem kanału agencyjnego
  • Nadzór nad sprzedażą podległej sieci Agentów
  • Podejmowanie aktywnych, ukierunkowanych i skutecznych działań zmierzających do zwiększenia sieci sprzedaży
  • Zwiększanie potencjału aktualnej sieci sprzedaży
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem stałym
  • Premia miesięczna uzależniona od osiąganych wyników i realizacji celów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Zwrot kosztów z tytułu eksploatacji samochodu (tzw. kilometrówka)
  • Interesująca pełna wyzwań praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
Nasze oczekiwania:
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży ubezpieczeń - warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z siecią agencyjną
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 10 osób)
  • Umiejętność budowy i rozwoju struktur sprzedaży
  • Samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy lat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Regionu w branży finansowej

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Etat Likwidator Szkód Zagranicznych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Lublin 29-11-2021
Etat Likwidator Szkód Zagranicznych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Lublin 29-10-2021
Etat Likwidator Szkód Zagranicznych w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Lublin 29-09-2021
Etat Kierownik Sprzedaży w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Lublin 22-09-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2021
Wyświetleń: 261