kandydatów

Etat Kierownik laboratorium

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik laboratorium
Miejsce pracy: Lublin | Numer ref.: LAB/037/AKO
Kluczowe zadania na stanowisku:
  • Kompleksowe zarządzanie medycznym laboratorium diagnostycznym o profilu genetycznym
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania laboratorium zgodnie z najwyższymi standardami
  • Nadzór nad realizacją wykonywanych badań diagnostycznych i ich jakością
  • Przygotowywanie oraz monitorowanie wykonywania procedur operacyjnych oraz medycznych w obszarze działalności laboratorium
  • Monitorowanie otoczenia prawno-regulacyjnego dotyczącego funkcjonowania laboratorium
  • Nadzór nad funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń laboratoryjnych
  • Kontrola zaopatrzenia laboratorium w odczynniki i budowa kontaktów z dostawcami
  • Zarządzanie zespołem pracowników w tym: planowanie i organizacja pracy, motywowanie, rozwój kompetencji oraz ocena rezultatów pracy
Wymagania:
  • Czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego (posiadanie specjalizacji laboratoryjnej diagnostyki medycznej)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia molekularna, biotechnologia, genetyka)
  • Doświadczenie w kierowaniu pracą laboratorium diagnostycznego
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie biologii molekularnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Doskonałe umiejętności organizatorskie
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o wysokich standardach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę z najwyższej jakości produktami
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym zespole

Oferta dotyczy pracy stałej.