kandydatów

Etat Pracownik ds. inwentaryzacji

Firma: RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp z o.o. miejsce pracy: Lublin

Szukasz dodatkowego zajęcia? Chcesz zdobyć doświadczenie?

DOŁĄCZ DO NAS!

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu inwentaryzacyjnego na terenie całej Polski, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik ds. inwentaryzacji
Miejsce pracy: Lublin

OPIS STANOWISKA:

  • Zliczanie oraz skanowanie kodów kreskowych umieszczonych na produktach przy użyciu skanera;
  • Praca na terenie obiektów handlowych‎ - inwentaryzacje odbywają się głównie od pon-pt (sporadycznie w soboty- ‎wyjątkowo w trakcie dnia);
  • Możliwość indywidualnego dopasowania grafiku pracy;

WYMAGANIA:

  • Ukończone 18 lat;
  • Dyspozycyjność w godzinach wieczornych/nocnych;
  • Gotowość do podjęcia zleceń wyjazdowych (również zdarzają się wyjazdy poza województwo);
  • Konieczność odbycia bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy;

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową 22/23 zł brutto;
  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników;
  • Współpracę na dłuższy okres na podstawie umowy zlecenie;
  • Możliwość rozwoju;
  • Przy inwentaryzacjach wyjazdowych gwarantujemy transport oraz dodatek za czas spędzony w podróży;
  • Zapewniamy minimum 5h pracy w ciągu jednego dnia;
  • Elastyczny grafik pracy - nie wymagamy dyspozycyjności w konkretne dni.

Naszą pracę bez problemu pogodzisz z innymi ‎zajęciami!‎