kandydatów

Etat Technik Serwisu

Firma: NOYEN Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5270036, z dnia 2021-07-29

Firma NOYEN Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów przemysłowych urządzeń myjących na rynku polskim, jak i właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych. Dodatkowo firma wykonuje inne urządzenia przemysłowe wyposażone w zaawansowane funkcje automatyczne i zrobotyzowane.

Technik Serwisu

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • analiza zgłoszeń serwisowych i opracowywanie rozwiązań technicznych
  • samodzielne wykonywanie zadań serwisowych maszyn: diagnostyka, naprawy, wymiany części
  • uruchamianie nowych urządzeń i linii produkcyjnych linii oraz modyfikacje istniejących
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacji sprzętu i urządzeń
  • przekazywanie informacji o wadach i usterkach urządzeń pracujących u Klientów i zaangażowanie w skuteczne rozwiązywanie problemów wewnątrz organizacji,
  • opracowanie raportów z prowadzonych prac
  • reprezentowanie firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek w kontakcie z Klientami
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami

Wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w serwisie serwisowaniu maszyn przemysłowych
  • znajomość układów mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • czynne prawo jazdy kat. „B”
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport i in.)
  • duże możliwości rozwoju

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-07-2021
Wyświetleń: 277