kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: Essentra Packaging Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

Essentra Packaging Sp. z o.o. jest częścią Grupy Essentra, funkcjonującej na rynku międzynarodowym w trzech dywizjach: komponentów, opakowań i filtrów. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiemoraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Lublin
ZADANIA:
  • współpraca z Klientem międzynarodowym w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień
  • koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentacji pomiędzy Klientem, a poszczególnymi działami w firmie
  • raportowanie wskaźników KPI
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • prognozowanie sprzedaży
  • zarządzanie projektami związanymi z rozwojem nowych produktów
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe
  • swobodne komunikowanie się w języku angielskim, zarówno w mowie jak i w piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie nie jest wymagane
  • mile widziana praktyka lub staż w działach administracyjnych lub związanych z obsługą klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • biegła znajomość programu MS Excel
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych,
  • program wdrożenia, który pozwoli poznać całą organizację – procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną,
  • Program Wsparcia Pracowników (EAP) – bezpłatne, profesjonalne wsparcie dla pracowników i ich rodzin w radzeniu sobie z problemami z obszaru życia zawodowego jak i prywatnego;
  • prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone, karty podarunkowe dla dzieci, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz studiów, owoce dla pracowników, możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na życie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.