kandydatów

Etat Senior Java Software Engineer

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Lublin

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Posiadamy bogate portfolio kompetencji technicznych oraz doskonale znamy specyfikę biznesu w różnych sektorach: bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji, logistyki i innych.

Zakres usług:

  • Outsourcing specjalistów IT
  • Team Leasing
  • Managed Service
  • Fixed Price

Biura ASTEK w Polsce: Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa (HQ), Wrocław.

Senior Java Software Engineer
  1. Lokalizacja: 100 % zdalnie, również po pandemii (możliwość pracy w biurze klienta w Krakowie lub Wraszawie )
  2. Stawka: do 1200 zł netto+VAT/dzień/B2B lub 18 050 zł brutto UOP
  3. Start : ASAP lub do 1 miesiąca wypowiedzenia
Projekt:
  • Poszukujemy doświadczonego programisty, którego zadaniem będzie dostarczanie nowoczesnych, wydajnych i skalowalnych rozwiązań w obszarze bankowości
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, opiniowanie i implementacja nowych rozwiązań oparciu o spójna architekturę (w większości mikroserwisową)
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, technicznymi oraz architektami
  • Przeglądy kody i wsparcie dla mniej doświadczonych członków zespołu
  • Opracowywanie testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań
  • Ocena pracochłonności i priorytetyzacja zadań
Wymagania:
  • Min. 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Java 11+, Spring Framework, ElasticSearch, Relacyjnych bazy danych (Oracle), ActiveMQ i Kafka, Usług opartych o REST/SOAP, Git, Jenkins, Maven, IntelliJ IDEA, Jira, Confluence
  • Doświadczenie / znajomość metodologii zwinnych
  • Znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • Otwarty na komunikację
  • Znajomości algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych oraz wiedzy z zakresu technologii internetowych

Mile widziane:

  • Znajomość: platformy Kubernetes, Spring Cloud Netflix, Linux
  • Wiedza z zakresu technologii internetowych
  • Doświadczenie w pracy w instytucji finansowej
Dlaczego warto z nami pracować?
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową),

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci