kandydatów

Etat Team Leader

Firma: RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp z o.o. miejsce pracy: Lublin

INFORMACJE O FIRMIE:

RGIS to światowy lider w dziedzinie usług w inwentaryzacyjnych. Firma wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jej początki sięgają lat 50-tych XX w. Na polskim rynku firma obecna jest od 2006 roku i zatrudnia pracowników na terenie całego kraju.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu inwentaryzacyjnego na terenie całej Polski, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Team Leader
Miejsce pracy: Lublin

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie oraz nadzorowanie inwentaryzacji w obiektach handlowych;
  • Zarządzanie zespołem pracowników liczących;
  • Uczestniczenie w procesach rekrutacji, selekcji oraz szkolenia nowych pracowników;
  • Przygotowywanie rozliczeń-raportowanie;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem;
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług;

NASZE WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dyspozycyjność – popołudnia, noce;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, to właśnie czekamy na Ciebie

MILE WIDZIANE‎:‎

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego;‎

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • ‎3 miesięczne szkolenie ‎wprowadzające;
  • Początkowy okres zatrudnienia na umowę zlecenie, po okresie szkolenia – umowa o pracę;‎
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe oraz system premiowy;‎
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;‎
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).