kandydatów

Etat Referent ds. księgowości

Firma: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o. miejsce pracy: Lublin

ACS Słuchmed Sp. z o.o.
oferuje pracę na stanowisku
Referent ds. księgowości
Miejsce pracy: Lublin
Swobodnie nawiązujesz kontakty?
Łatwo poruszasz się w obszarze rachunkowości i przepisów finansowo-podatkowych?
Umiesz pracować w zespole i jesteś osobą zorganizowaną?
CHętnie i sumiennie angażujesz się w pracę?
Masz wykształcenie średnie lub wyższe?
Entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy towarzyszą Ci każdego dnia?
Dążysz do rozwoju swoich kompetencji i poszerzania wiedzy?

Wygląda na to, że to właśnie Ciebie szukamy!

Czym się zajmiesz?
  • odbieraniem i wstępną weryfikacją dokumentów - głównie sprzedażowych i kasowych
  • księgowaniem dokumentów kasowych
  • archiwizacją dokumentów
  • kontaktem telefonicznym i wsparciem dla pracowników z innych oddziałów firmy
  • bieżącym wsparciem w zadaniach pracowników działu finansowego
Czego oczekujemy?
  • wykształcenia średniego lub wyższego (również w trakcie nauki) - preferowanie kierunki m.in. finanse i rachunkowość, ekonomia lub/i technikum ekonomiczne
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • Mile widziana znajomość programów z grupy GT Insert (Subiekt, Rewizor)
Dla Ciebie:
  • Umowa o pracę od pon. do pt., czyli w tygodniu pracujemy, a w weekendy odpoczywamy
  • Wsparcie merytoryczne w poznawaniu obowiązków
  • Możliwość rozwoju swoich zainteresowań z zakresu księgowości
  • Portal pracownika, czyli wewnętrzny serwis społecznościowy, baza informacji o firmie, strukturze, procedurach, a także narzędzie pomocne w codziennej pracy
  • Dofinansowanie dostępu do ponad 1800 placówek medycznych w całej Polsce, czyli pakiet medyczny PZU
  • Ubezpieczenie grupowe, czyli poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Świetna atmosfera w pracy
  • Program benefitów – siłownia, fitness, basen, zniżki na bilety do kin i teatrów i wiele innych, czyli nasi pracownicy mają szansę na świetną kondycję i relaks
  • Raz na 3 lata dofinansowanie do 350 zł do szkieł korekcyjnych, czyli dbamy nie tylko o słuch naszych Pacjentów, ale także o Twój wzrok :)
  • Praca w centrum miasta