Etat Administrator systemów dozoru wizyjnego oraz kontroli dostępu

Firma: Uniwersytet Medyczny w Lublinie miejsce pracy: Lublin

Administrator systemów dozoru wizyjnego oraz kontroli dostępu
Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • Administrowanie systemami dozoru wizyjnego i kontroli dostępu w oparciu o technologie IP.
  • Konfiguracja kamer IP.
  • Konfiguracja serwerów monitoringu pod kątem udostępnienia usług.
  • Wdrażanie polityk bezpieczeństwa systemów informatycznych.
Wymagania:
  • Znajomość obsługi i administrowania systemami dozoru wizyjnego i kontroli dostępu w oparciu o technologie IP.
  • Doświadczenie w zakresie konfiguracji kamer IP.
  • Znajomość zagadnień z zakresu streamowania obrazu wideo.
  • Znajomość podstawowych usług sieciowych opartych o protokół TCP/IP.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyczne lub techniczne).
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z administrowaniem systemami dozoru wizyjnego opartego o technologie IP oraz systemami kontroli dostępu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Wymagania dodatkowe:
  • Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia) i nastawienie na użytkownika.
  • Zaangażowanie oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania napotkanych problemów technicznych.
  • Dobra organizacja własnej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.
  • Szeroki pakiet socjalny.