Etat Autor wniosków o dofinansowanie w ramach RPO (część EFS) , POWER, FIO, ASOS i inne

Firma: FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH miejsce pracy: Lublin

Ogłoszenie numer: 5088771, z dnia 2021-07-05

Centrum Rozwiązań Biznesowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Autor wniosków o dofinansowanie w ramach RPO (część EFS) , POWER, FIO, ASOS i inne

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie i analiza dostępnych konkursów grantowych w ramach RPO, POWER, FIO, ASOS i inne
  • sporządzanie wniosków aplikacyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w sporządzaniu wniosków aplikacyjnych w ramach perspektywy 2014-2020 (z programu POWER, RPO [część EFS], FIO, ASOS) poparte sukcesami [do maila prosimy dołączyć listę dofinansowanych wniosków]
  • praktyczna znajomość wytycznych programowych na lata 2014-2020 w ramach RPO, POWER, FIO, ASOS
  • biegła obsługa generatorów aplikacyjnych SOWA, LSI
  • inicjatywa twórcza przy tworzeniu koncepcji projektów

Oferujemy

  • współpraca oparta o zasadę suceess fee w ramach umowy o dzieło
  • samodzielne ustalanie kamieni milowych w tracie współpracy