kandydatów

Etat Serwisant Techniczny AGD

Firma: Formanway miejsce pracy: Lublin

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant Techniczny AGD
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: 55/20121
Zadania:
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych urządzeń dużego AGD
  • Prowadzenie systemowej ewidencji dokonywanych napraw
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac
  • Współtworzenie i weryfikacja informacji serwisowych
  • Stałe podnoszenie jakości serwisu
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w naprawianiu urządzeń dużego AGD
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień chłodniczych, elektrycznych, mechanicznych
  • Samodzielność w planowaniu i wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowości do codziennych wyjazdów w rejonie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia elektryczne kat. E do 1kV oraz gazowe kat E.
Firma oferuje:
  • Współpracę w oparciu o B2B
  • Możliwość korzystania ze sprzętu niezbędnego do wykonywania napraw (w tym samochód służbowy)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość pracy pod rozpoznawalną na rynku polskim marką
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-07-2021
Wyświetleń: 294