kandydatów

Etat Młodszy konstruktor układów elektrycznych (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Świdnik

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy konstruktor układów elektrycznych (m/k)
Miejsce pracy: Świdnik
Nr ref.: MK/SWI/0621
Obowiązki:
  • udział w opracowywaniu dokumentacji konstrukcyjnej (2D i 3D) w zakresie układów elektrycznych śmigłowców,
  • uczestniczenie w definiowaniu wymagań technicznych dla projektowanych układów,
  • opracowywanie wytycznych do prób w locie i prób stoiskowych oraz współpraca przy ich realizacji,
  • współpraca z innymi działami w środowisku międzynarodowym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki związane z elektryką, elektroniką, elektrotechniką,
  • znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, NX, CATIA) lub innego programu inżynierskiego, ogólna wiedza na temat układów elektrycznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, przejmowanie własnej inicjatywy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia wraz z systemem premiowym,
  • cały etat,
  • pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku 8-16 lub 7-15.